Naše výhody

DIGITÁLNÍ TISK

Vhodný pro nízkonákladové tisky široké škály tiskového sortimentu již od 1 kusů a to doslova. Digitální tisk nahrazuje ofsetový tisk, který je náročnější na přípravu. Obecná hranice pro využití barevného digitálního tisku je někde okolo 800 ks dané tiskoviny.

OFSETOVÝ TISK

Nebo-li tisk na plocho v archových strojích je vhodný pro výrobu s různým rozsahem gramáže papírů jako jsou katalogy, kalendáře, časopisy a větší množství letáků. Je to nejpoužívanější tisková technika s kterou se setkáváme v každodenním životě.

ROTAČNÍ TISK

Uplatňujeme ho při tisku velkého množství časopisů, letáků, novin či jiných publikací, kde klademe důraz na rychlost zpracování expedice a cenu. Zejména periodicky se opakující tisk - časopisů, krátkodobých tiskovin (nabídky obchodních řetězců apod.)

UV-LED TISK

Tiskneme do maximální šíře tisku 430 mm a délky 140-680 mm. Provádíme také tisk do lepidla s následnou možností eliminace jeho přebytku. Technologie UV LED je velmi šetrná k životnímu prostředí a neprodukuje ozón.

ŠITÁ VAZBA

Neboli vazba V1. Tuto vazbu používáme pro základní výrobu šitých letáků, časopisů nebo brožur. Listy do sebe sešijeme drátěnými skobkami pro pohodlné listování a manipulaci. Skobičky mohou být standardně ploché nebo s očky pro zavěšení.

LEPENÁ VAZBA

Také označována jako V2. Tuto vazbu zhotovujeme se složek či jednotlivých listů s odfrézovanou hřbetní částí, kde jsou slepeny lepidlem. Výhodou vazby V2 je možný vyšší rozsah až do síly hřbetu 5 cm (oproti 5 mm u vazby V1).

PERSONIFIKACE

Tiskoviny opatříme na přání extra číslováním, čárovými kódy, nebo jinými identifikačními prvky. Personifikovat můžeme například adresní štítky na konkrétní jména, stejně tak i dárkové poukázky apod. Personifikace Vám následně může ušetřit spoustu času.